Заборона російської музики

"Молчі, хохол": на Вінниччині спалахнув скандал через російську музику – відео

5 канал

"Какая Украіна, ми в Украінє живем?"

На Вінниччині спалахнув черговий скандал через російську музику. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Facebook начальника поліції Вінницької області Івана Іщенко.

В одному з населених пунктів Вінницької області спалахнув скандал через гучне прослуховування пісень російських артистів, які підтримують або замовчують війну в Україні.

Начальник поліції Вінницької області розповів, що двоє хлопців проходили повз фанатів російської музики і зробили їм зауваження. Однак, жінці не сподобалася така поведінка перехожих і вона накинулася на них з ножем і криками: "Малчі, ***, х*хол ***, я тєбя, ***, зарєжу ***!".

Хлопці нагадали, що в Україні триває війна і воєнний стан, тому публічне прослуховування російських пісень є дуже недоречним. Тоді у скандал втрутився чоловік жіночки, який приголомшив перехожих своєю відповіддю на ситуацію у країні: "Какая Украіна, ми в Украінє живем?".

Подружжя продовжило слухати російських виконавців і тоді у справу втрутилася поліція. Після цього винуватці вибачилися за цей інцидент. Попри це, поліцейські розслідуватимуть справу щодо нападу на перехожих з ножем, а працівники СБУ – імовірну причетність до колабораційної діяльності.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Київській області через російську музику сталася бійка.

Дивіться також відео 5 каналу: "Вигідне владі обмеження свободи слова": Мирослава Гонгадзе про Марафон "єдині новини"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ