Музика

Скільки українців продовжують слухати російську музику – нове соцопитування

Shutterstock

20% стверджують, що не слухали її й раніше

Нове соцопитування показало, що 29% українців продовжують слухати російську музику, але не без уточнень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані восьмої хвилі дослідження "Градус суспільства під час війни".

Згідно з результатами нового опитування, майже половина респондентів (45%) відмовилися повністю від прослуховування пісень виробництва рф. 20% стверджують, що не слухали її навіть до 24 лютого минулого року.

І лише 22% опитаних продовжують слухати російську музику, але зазначають, що значно менше, ніж раніше. Ще 7% респондентів відповіли, що прослуховують подібний контент у тому ж обсязі.

Зазначимо, що у рамках опитування анкету у спеціальному мобільному додатку заповнили 1 тис респондентів. Онлайн-панель компанії Gradus Research демонструє структуру населення міст розміром більше 50 тис мешканців у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіону.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українців у побуті спілкуються державною мовою.

Дивіться також відео 5 каналу: ЄВРОБАЧЕННЯ-2023: Хорватський гурт уже наробив шуму, а дехто просив вибачення в українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ