The Rolling Stones випустить перший за 18 років альбом авторських пісень

allcinema.club

У записі нових композицій не брав участь барабанщик Чарлі Воттс

Популярний музичний рок-гурт The Rolling Stones вперше за 18 років випустить музичний альбом, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Збірник нових пісень гурту отримав назву Hackney Diamonds. Це буде перший альбом після збірки каверів на пісні Літтла Уолтера та Хоуліна Вульфа під назвою "Blue & Lonesome", який вийшов у 2016 році. Останній альбом із оригінальними авторськими композиціями гурту "A Bigger Bang" був випущений у 2005 році.

"Hackney Diamonds" стане першим альбомом гурту, в записі якого не брав участь барабанщик Чарлі Воттс. Він пішов з життя у 2021 році від онкології.

The Rolling Stones представить новий альбом на спеціальному заході, який відбудеться у боро Гекні в Лондоні. Це місце музиканти називають "серцем нового альбому". Ведучим заходу стане американський актор і телеведучий Джиммі Феллон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що український музичний гурт Latexfauna створив акаунт на OnlyFans, щоб зібрати кошти на дрони ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: Федір Веніславський про мобілізацію до війська: чого чекати вже восени?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ