Аукціон

У США за $191 тис продали картину, яку до цього придбали за $4 – фото

Shutterstock

Тривалий час витвір мистецтва провів у шафі

У рамках аукціону за $191 тис продали картину, яку раніше придбали у комісійному магазині в Нью-Гемпширі (США) всього за $4. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами американки, вона відвідала комісійну крамницю, де й помітила цю картину. Вона її придбала та перший час тримала на стіні, а потім поклала до шафи.

Одного разу жінка розмістила фото картини у соцмережі, після чого їй запропонували зв'язатися з кураторами Музею Брендівайну і з колишнім куратором виставки картин Ваєта. Виявилося, що це давно втрачена робота відомого живописця Ньюелла Конверса Ваєта.

Витвір мистецтва називається "Рамона" і був одним із чотирьох, які створив художник з Пенсильванії 1939 року для книги Гелен Гант Джексон "Рамона" 1884 року. Картина зображає молоду жінку-сироту, в якої погані стосунки з названою матір'ю.

В аукціонному будинку Bonhams Skinner повідомили, що після того, як власниця картини дізналася про її цінність, вона вирішила виставити її на аукціон. Фінальна вартість продажу з урахуванням премій і зборів становила $191 тис.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що художника змусили повернути величезну суму після того, як він передав музею свої "шедеври".

Дивіться також відео 5 каналу: Помер Маттео Мессіна Денаро. Забрав у могилу багато таємниць "Коза Ностри"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ