Історія картини

Родина несподівано знайшла у своєму замку загублену картину – названо її вражаючу вартість (фото)

Daily Mail

"Ніколи не звертав на неї уваги"

Британське подружжя знайшло у своєму замку картину, автором якої є відомий пейзажист Джон Констебл. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Замок Кроуфордленд знаходиться за 40 км від Глазго (Шотландія). Ним управляють Саймон Кроуфорд і його дружина Адіті, які знайшли роботу під назвою "Старий міст через Ейвон".

На картині, яка підписана іменем Констебла, зображене дерево біля мосту. Згідно з оцінками фахівців, вона була намальована митцем у 1820-х роках.

До цього роботу ідентифікували як підробку, але за підсумками нового дослідження фахівці дійшли висновку, що вона справжня. Її вартість становить $2,5 млн.

"Це смішно, тому що це картина, яку я бачив не знаю скільки разів, і ніколи не звертав на неї уваги", – поділився своїм здивуванням Саймон.

Раніше ми розповідали, як художники перетворюють воєнні атрибути на мистецтво.

Дивіться також відео 5 каналу: ТОП ПРОДАЖНИХ ВІЙСЬККОМІВ. Хабарі в $, побиття підлеглих, дорогі подарунки. НАЙГУЧНІШІ ВИПАДКИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ