Пігкассо

Знайомтеся з Пігкассо: свинка-художниця "продала" свої картини за $1,2 млн – фото й відео

pigcassohoghero / Instagram

"У неї пристрасть до малювання"

Свиноматка на прізвисько Пігкассо з Південної Африки вдало "продала" свої картини за понад $1,2 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Свого часу тварину врятувала від бійні власниця притулку для тварин Джоанн Лефсон. Свиня, перебуваючи у своєму стійлі, взяла стару пензель та намалювала портрети та абстрактні шедеври.

Нова власниця тварини вирішила виставити ці роботи на продаж, завдяки чому отримала суттєвий прибуток. Зокрема, одну з картин продали за $24,5 тис – найвища в історії сума, зароблена у світі тварин. 

Ці гроші 50-річна Джоанн витрачає на фінансування свого притулку.

"У неї пристрасть до малювання. Мені подобається дивитися, як свиня вагою понад 450 кг може так витончено водити пензлем по полотну. Завдяки їй усі ці істоти можуть процвітати, а мій притулок у безпеці. Як я могла знати, коли рятувала її, що зрештою вона врятує мене?", – поділилася вона.

7-річна Пігкассо "присвячує" себе живопису з 2016 року, тобто майже з народження. Вона вже встигла намалювати сотні картин.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Франції родина виявила за дверима будинку рідкісну картину Брейгеля вартістю €800 тис.

Дивіться також відео 5 каналу: Юрій Горбунов ВІДМОВИВСЯ ВІД ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ НА СЕРІАЛ. Каже, зберуть із інших джерел

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ