бурий ведмідь

На Вінниччині помітили бурого ведмедя – відео

Shutterstock

В разі зустрічі з твариною не варто наближатися до неї!

У Вінницькій області помітили бурого ведмедя, який занесений до Червоної книги України, передає "Дивогляд".

Голова Тульчинської ОДА Олександр Гаврилюк на своїй сторінці у Facebook опублікував відео, на якому показав як ведмідь розгулює полями. Хижу тварину бачили у південно-східній частині Вінницької області.

"Обережно, ведмідь! 20-21 липня 2023 року мешканцями Студенянської, Піщанської та Крижопільської громад був помічений бурий червонокнижний ведмідь, який рухався полями в бік Вапнярської громади", – йдеться у дописі.

Бурий ведмідь – це надзвичайно рідкісна для України тварина. Вона є небезпечною для людей, тому місцевих жителів Вінниччини і ближніх регіонів закликають бути обачними. У разі зустрічі з твариноюю не варто наближатися до неї, а треба одразу повідомити про це поліцію і місцевих мисливствознавців.

"Під час виявлення ведмедя прохання зателефонувати 102 та головному мисливствознавцю філії "Тульчинське лісомисливське господарство" ДП "Ліси України" 0674308421 (Німий Олександр) і в жодному разі не ухвалювати самостійних рішень щодо вилову тварини", – наголосив Гаврилюк.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=798159428677212"]

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що через підрив Каховської ГЕС загинуло 149 червонокнижних тритонів.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОРОШЕНКО ЗНАЄ, хто злив НАТО! ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ! НЕОЧІКУВАНА ЗАЯВА!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ