Amazon

Хлопець купив повернуті товари з Amazon і отримав величезний прибуток – відео

Shutterstock

Спершу на нього чекало розчарування

Мешканець США придбав за $675 піддон з товарами, повернутими на Amazon, але не знав, що знаходиться всередині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

"Це всі товари, які люди повернули. Замість того, щоб забрати посилки назад, Amazon відправила їх у ліквідаційну компанію", – поділився блогер на ім'я Коннор.

Спершу розпакування посилок розчарувало хлопця, бо він побачив лише кошик для білизни та багато товарів для дітей, зокрема автокрісло, подушку для вагітних, пеленальний столик і капсулу для сну.

Однак згодом він знайшов багато інших цінних речей, у тому числі автомобільні котушки за $1200, сейф, штатив, сховище для басейну, намет та інші. Він підрахував та дійшов висновку, що загальний прибуток від продажу цих посилок становитиме $3350.

"З точки зору прибутку це найкраще, що я відкривав досі. Більшість із цих речей, навіть якщо вони не для вас, просто чудово підходять для перепродажу. Тож якщо ви любите купувати речі й перепродавати їх, то цей товар ідеально підходить для цього. У нас уже шістсот із чимось доларів, а ми навіть не наблизилися до завершення! Це найбільша угода наосліп, яку ми коли-небудь робили", – поділився він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що художника змусили повернути величезну суму після того, як він передав музею свої "шедеври".

Дивіться також відео 5 каналу: У ПОВНОЛІТТЯ – БЕЗ ПРАВ! ЗДАЙ ПАСПОРТ ПЕРЕД ПРИЗОВОМ! || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ