Ілля Лемешкін

Вчений родом із Білорусі потролив путіна у статті, яку розмістив московський університет

www.gazetaby.com

"Звісно, я боявся, що будуть правки"

Доцент Карлового університету у Чехії Ілля Лемешкін, який народився у Білорусі, у своїй новій науковій роботі потролив росію і путіна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Салідарнасць.

Вчений написав статтю "Скільки книжок видав Ф. Скорина у Празі", присвячену діячеві епохи Відродження Франциску Скорині. У цій роботі він зашифрував акровірш – перші літери кожного з абзаців цієї наукової роботи утворюють фразу "Сдохни, Путлер. Нет войне. И. Л" ("Здохни, Путлер. Ні війні. І. Л").

Він надіслав свою роботу московському державному інституту міжнародних відносин у річницю початку повномасштабної війни і дочекався, коли друкований наклад журналу "Концепт: філософія, релігія, культура" розішлють у бібліотеки. Лише після цього він розповів про цю витівку, щоб статтю було важче вилучити з обігу.

"Із вигадуванням акровірша складнощів не виникло. Набагато складніше було написати текст, який би не викликав підозри і бажання редагувати. Звісно, я боявся, що будуть правки, тоді б ідея з акровіршем могла розсипатися. Претензій до мене не виникло, хоча це дуже простий акровірш, який помітити легко", – поділився Лемешкін.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що польське видання на обкладинці потролило Папу Римського після його слів про "велич" росії.

Дивіться також відео 5 каналу: У ПОВНОЛІТТЯ – БЕЗ ПРАВ! ЗДАЙ ПАСПОРТ ПЕРЕД ПРИЗОВОМ! || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ