Турист

У польському аеропорту через українку скасували три рейси та евакуювали понад 250 пасажирів

Shutterstock

На місце прибули вибухотехніки

В аеропорту Польщі через українку евакуювали один з терміналів і затримали три рейси, передає "Дивогляд" із посиланням на сайт прикордонної служби.

Інцидент трапився у польському аеропорту "Варшава-Модлін". 25-річна громадянка України залишила свій багаж на тривалий час, а сама кудись пішла. Працівники аеропорту помітили велику валізу та сумку, що стояли без нагляду і спробували встановити, хто є власником багажу.

Пошуки власника не дали жодних результатів, тому співробітники аеропорту припустили, що у сумках можуть міститися небезпечні предмети. Через це вони викликали на місце вибухотехніків.

У цей час з терміналу були евакуйовані близько 250 пасажирів, а також скасовані три рейси – до Анталії, Пафоса й Дубліна.

Працівники служби перевірили валізи на наявність вибухових речовин і не виявили жодної загрози. Після цього власниця багажу повернулася в аеропорт і була вимушена сплатити штраф у розмірі 500 злотих за те, що залишила свої речі без нагляду.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи залишили немовля в аеропорту, бо не хотіли сплачувати за його квиток на літак.

Дивіться також відео 5 каналу: У Черкасах укриттів вистачить лише на третину містян! Мобільні укриття компенсують дефіцит

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ