Україна – ЄС

У ЄС можуть подовжити тимчасовий захист для українців до 2025 року – Єврокомісія

president.gov.ua

В Європі зважають на безпекову ситуацію в Україні

Європейський Союз розглядає можливість подовження дії тимчасового захисту для громадян України до березня 2025 року, передає "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт Єврокомісії.

Єврокомісія пропонує продовжити термін дії тимчасового захисту для українських біженців з 4 березня 2024 року до 3 березня 2025 року. Експерти зазначають, що відповідне рішення забезпечить підтримку та впевненість у майбутньому для понад 4 млн громадян України, які отримали захист у країнах Європи.

Зважаючи на безпекову ситуацію в Україні та активні бойові дії, у Єврокомісії переконані в необхідності подовження захисту українців.

"Ми будемо на боці України так довго, як буде потрібно. Єврокомісія запропонує розширити тимчасовий захист для України, який спливає, наша підтримка буде тривалою. 4 мільйони українських переселенців зараз перебуває в ЄС і ми раді їм", – заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Згодом цю пропозицію винесуть на розгляд у Раді Європи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Єврокомісія подовжила безкоштовний роумінг для українців на рік.

Дивіться також відео 5 каналу: У Черкасах укриттів вистачить лише на третину містян! Мобільні укриття компенсують дефіцит

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ