Прапори України і Нідерландів

У Нідерландах планують збільшити кількість місць для українських біженців

Фото МЗС України

Наразі у країні налічується близько 81 тис місць для біженців

У Нідерландах планують запровадити додаткові місця для прийому біженців з України, передає "Дивогляд" із посиланням на De Telegraaf.

Уряд Нідерландів закликає муніципалітети розширити кількість місць для прийому українських біженців, які шукають прихисток. 

На сьогоднішній день там налічується близько 81 тис місць для біженців. Чиновники різних населених пунктів Нідерландів пообіцяли створити ще 90 тис місць, але голова Ради Безпеки Воутер Колфф припустив, що потребується ще більше місць для прийому українців.

За попередньою інформацією, ще 97 тис додаткових місць, які будуть створені до лютого 2024 року. За словами секретаря Міністерства юстиції та безпеки Нідерландів Еріка ван дер Бурга, наплив біженців з України дедалі збільшується й "не схоже, що ситуація зміниться найближчим часом". В уряді країни припускають, що до кінця року їх кількість збільшиться до 104,4 тис осіб і більше.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Шотландії невідомі жорстоко побили трьох підлітків з України.

Дивіться також відео 5 каналу: Федір Веніславський про мобілізацію до війська: чого чекати вже восени?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ