роумінг

Єврокомісія подовжила безкоштовний роумінг для українців на рік

get.google.com

У Єврокомісії готуються до інтеграції України в зону роумінгу ЄС

Єврокомісія ще на рік подовжила безкоштовний роумінг для громадян України, які залишаються у країнах Європи, передає "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт комісії.

9 липня було подовжено термін дії безкоштовного роумінгу в Європі на ще 12 міс. Єврокомісія сприяла укладанню угоди щодо продовження домовленості, яку було підписано у квітня-2022 між 22 європейськими та сімома українськими операторами.

Разом із цим, у Єврокомісії готуються до інтеграції України в зону роумінгу ЄС. Це дозволить забезпечити більш стабільну і довгострокову співпрацю. У квітні-2023 комітетом асоціації Україна-ЄС було прийнято пропозицію Комісії про приєднання України до правил роумінгу ЄС. Тепер необхідно досягти повного узгодження законодавств України та ЄС і прийняття остаточного рішення Радою Європейського Союзу.

"Орган європейських регуляторів електронних комунікацій (BEREC) стежить за впливом угоди. Останні дані показують, що вона виявилася ефективною, дозволивши операторам надавати доступні дзвінки через кордони. Що стосується міжоператорських тарифів на транскордонні дзвінки, то оператори в Європейській економічній зоні( ЄЕЗ), які є частиною угоди, мають значно нижчі тарифи, ніж ті оператори, які її не підписали", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що кількість біженців у світі зростає з рекордною швидкістю.

Дивіться також відео 5 каналу: Греція, Німеччина та США ДОСІ НЕ ВИЗНАЧИЛИСЬ ЩОДО УКРАЇНИ В НАТО. Тарас Семенюк

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ