Прапор Ізраїлю

Ізраїль дозволив українським біженцям залишатися в країні до завершення війни

Shutterstock

"Вони зможуть перебувати в Ізраїлі без жодних перешкод"

Ізраїль дозволив українським біженцям легально залишалится у країні до завершення війни. З відповідною заявою виступив посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський, передає "Дивогляд".

Наразі в Ізраїлі немає великого потоку біженців з України. До країни приїжджають лише одиниці, а також дехто повертається додому. Однак, деякі українці планують залишатися за кордоном до завершення війни в Україні. 

На початку повномасштабного вторгнення в Ізраїлі спостерігалася велика хвиля українських біженців. Найбільше – у лютому-березні-2022 року. Наразі в Ізраїлі залишається близько 15 тис українців.

"Вони досі усі знаходяться в Ізраїлі на повністю легальних умовах. І доки триває війна, вони зможуть перебувати в Ізраїлі без жодних перешкод", – заявив посол Ізраїлю в Україні.

Разом із цим, країна продовжує приймати репатріантів – людей, які повертаються додому з інших країн. Скористатися цією програмою можуть євреї та члени їхніх сімей.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці у Німеччині можуть отримати нову допомогу.

Дивіться також відео 5 каналу: МИ КУПУЄМ "ВЧОРНУ" І ЗАВОЗИМО КОНТРАБАНДОЮ. Волонтерів "нагинають", не знаючи війни. Георгій Тука

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ