Україна та Німеччина

Українці у Німеччині можуть отримати нову допомогу

Shutterstock

Мета програми – підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство

Українські біженці у Німеччині можуть отримати нову допомогу від держави, передає "Дивогляд" із посиланням на Visit Ukraine.

Програма підтримки українців у Німеччині Bürgergeld з 1 липня запровадить для біженців нову допомогу з метою підвищення кваліфікації українців та сприяння їх успішній інтеграції в німецьке суспільство.

Українці, яким важко знайти місце на ринку праці, можуть отримати від Jobcenter в рамках програми "Teilhabe am Arbeitsmarkt" наступні пропозиції:

 
  • завершити навчання за своєю спеціальністю та отримати відповідний атестат. У тому числі це стосується й навчання з нуля, яке зазвичай триває 3 роки, і його витрати будуть покриті;
  • отримувати фінансову підтримку під час освоєння необхідних базових навичок, як-от читання, математика або IT;
  • додаткову підтримку в розмірі €150 ("Weiterbildungsgeld") при необхідності відвідування курсів для завершення навчання за спеціальністю;
  • додатковий "Bürgergeld-Bonus" у розмірі €75 на місяць за участі в програмах, що допомагають повернутися до професії на тривалий період;
  • скористатися інтенсивним коучингом, який надається центром зайнятості – дозволяє отримувати підтримку онлайн, щоб легко продовжувати освоювати нову спеціальність або працювати.

Як скористатися?

Для допомоги від німецького Jobcenter необхідно звернутися безпосередньо до Jobcenter і за потреби довідатись більше інформації про пільги. На сайті Jobcenter можна дізнатися про доступні програми підтримки, включаючи навчальні курси, тренінги та інші ресурси.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Берліні українських біженців масово виселяють з хостелів і готелів.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ оборонні контракти через бізнес партнера Єрмака! ГЕО ЛЕРОС у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ