Ірландія

В Ірландії українських біженців заселять у кінний центр, який минулого року підпалили

Shutterstock

Місцеві жителі висловили свої занепокоєння через несприятливі умови для життя у приміщеннях

Українських біженців в Ірландії заселятимуть у відремонтовані приміщення кінного центру, у якому минулого року сталася пожежа, передає "Дивогляд" із посиланням на ireland-live.ie.

Кінний центр Kill розташований неподалік села Кілдер. У ньому можуть розмістити до 400 біженців з України. У листопаді минулого року кінний центр підпалили, як наслідок протестів проти заселення українських біженців у цьому закладі. Однак, після цього господарські приміщення відремонтували і переобладнали у зв'язку з гострою кризою тимчасового житла в Ірландії для біженців.

Місцеві жителі висловили свої занепокоєння через несприятливі умови для життя у "сільськогосподарських коморах". Однак, міський голова Кілдера пояснив, що такі побоювання були пов'язані з відсутністю світла, вентиляції та каналізації, але ці проблеми вже вирішили.

На першому етапі очікується заселення близько 50 сімей (приблизно 150 осіб). Загалом у 165 кімнатах кінного центру зможуть розмістити до 340 осіб.

Голова округу Фінтан Бретт розповів, що приміщення перефарбували і обладнали для життя, а також побудували нову кухню з елеватором для підняття їжі на інший поверх та їдальню.

"Там було виконано величезну роботу. Переважна більшість людей, які живуть у цьому районі, будуть раді біженцям", – зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці в Ірландії можуть отримати документ на постійне проживання.

Дивіться також відео 5 каналу: Багато ростехніки потопили. Реактивна арта Буревії та Урагани на передовій. Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ