Українська мова

Українська мова стала однією з найпопулярніших для вивчення у світі ‒ Duolingo

https://rubryka.com/

Найбільше інтерес до нашої мови зріс в Ірландії

Понад 1,3 млн людей у всьому світі почали вивчення української мови на знак солідарності з Україною після початку російського повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на платформу для вивчення мов Duolingo.

Найбільше користувачі були зацікавленими в українській мові у кінці березня, а загалом ця тенденція виникла після 24 лютого. Цікаво, що нашу мову почали вивчати в країнах, які далекі від зони війни ‒ в Аргентині, Японії та В'єтнамі.

"Найбільшою тенденцією 2022 року став глобальний сплеск кількості людей, які вивчають українську мову. У країнах, які прийняли найбільшу кількість українських біженців, спостерігалося значне зростання: за шість місяців після вторгнення кількість людей, які вивчають українську мову, зросла на 1651% у порівнянні з минулим роком у Німеччині, на 1615% у Польщі та на 1515% у Чехії", ‒ розповіли в Duolingo.

Згідно зі статистикою, найбільше інтерес до української зріс в Ірландії (2229%), Німеччині (1651%), Польщі (1615%), Нідерландах (1590%) та Чехії (1513%). У Німеччині наша мова піднялася з 36-го місця серед найпопулярніших мов для вивчення (загалом у 2021 році було доступно 40 мов) на 15-те місце. Схожі тенденції зафіксовані у Великій Британії (з 37-го на 17-те) і США (з 36-го на 22-ге).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві запустили маршрут, присвячений утискам української мови.

Дивіться також відео 5 каналу: Кримські чмобіки горять на роботі. Знову «Шахеди». Болгарія дає зброю. 290 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ