Ірландія

В Ірландії українцям запропонують гроші за повернення додому

Shutterstock

Така процедура може суттєво скоротити кількість біженців у країні

У Євросоюзі обговорюють різні шляхи пришвидшення повернення українських біженців додому по завершенні терміну тимчасового захисту. Один з варіантів запропонували в Ірландії, передає "Дивогляд" із посиланням на The Irish Examiner.

Уряд Ірландії розглядає варіант, як пришвидшити повернення українців додому по завершенні терміну дії тимчасового захисту. Наразі у країні проживає близько 70 тис наших співгромадян.

Разом із цим, в Ірландії розглядають можливість продовження фінансової підтримки українців після повернення назад в Україну. Кошти можуть надходити на рахунок упродовж визначеного часу після від'їзду.

Водночас, уряд дозволить продовжити проживання в країні українцям, які навчаються або працюють в Ірландії, а також біженцям, які не можуть повернутися додому за станом здоров'я.

 
Наразі українці в Ірландії отримують допомогу з безробіття, а літні люди, старші за 66 років, можуть претендувати на додаткові соціальні виплати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що одна з країн ЄС змусить українських біженців продавати свої автомобілі.

Дивіться також відео 5 каналу: російська РАКЕТА у Польщі! Чому знайшли лише зараз? – Анджей Шептицький

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ