Смартфон

Якщо зник мобільний зв'язок: як підключитися до національного роумінгу

Shutterstock

Українці скаржаться на проблеми з мобільним зв'язком та Інтернетом

У зв'язку з цим "Дивогляд" із посиланням на Держспецзв’язку розповідає, як підключитися до національного роумінгу в разі повної втрати зв'язку. 

Для початку необхідно дезактивувати автовибір мережі.

  • Якщо у вас Android, то зайдіть у розділ "Налаштування" – "Мобільна мережа" – "Оператор" – оберіть одну з доступних мереж Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob;
  • Якщо у вас iPhone: "Параметри" – "Стільникові дані" – "Вибір мережі" – оберіть доступну мережу Vodafone UA, UA-Kyivstar, lifecell, 3Mob.

В разі, якщо одразу після переналаштування змін не спостерігається – перезавантажте телефон. За потреби повторіть процедуру.

Періодично перевіряйте зв'язок і намагайтеся підключитися до мережі свого оператора самостійно, або увімкнувши автовибір мережі.

Важливу роль відіграє мобільний трафік, який створює надмірне навантаження на мережі мобільних операторів. Щоб обмежити споживання мобільного трафіку – вимкніть режим автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах: "Налаштування" – "Дані та сховище" або "Медіафайли" – Вимкніть опцію "Фонове завантаження". Також у розділі "Через мобільну мережу" вимкніть "Автозавантаження медіа".

Якщо ви не можете додзвонитися до абонента – надішліть йому СМС. Мобільна мережа може бути перенавантажена, особливо у критичних ситуаціях.

Якщо зв'язку немає у національному роумінгу, то це може свідчити про те, що у вас увімкнений "Режим польоту". Запитайте в інших людей поруч, чи є у них зв'язок. Якщо в оточуючих немає проблем, перезавантажте телефон, вийміть і знову вставте SIM-картку, або перевірте її працездатність в іншому девайсі. 

Також можна спробувати замінити SIM-картку. Для цього достатньо буде звернутися до найближчого магазину вашого оператора. Також можна придбати нову SIM-картку і самостійно замітини на ній номер на свій

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо в укритті слабкий або відсутній сигнал.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ