Як залишатися на зв'язку під час війни – поради та корисні програми

Під час війни, розпочатої російським агресором на землях України, вкрай важливо залишатися на зв'язку, щоб знати про становище своїх близьких і знайомих.

Саме тому "Дивогляд" із посиланням на "Держспецзв'язку" поділиться корисними порадами щодо цього.

"Послуги наших операторів дають можливість дізнатися, коли той, кому ви дзвонили, з'явиться на зв'язку. А додатки, встановлені на телефоні, дозволяють спілкуватися із сусідами, навіть за відсутності покриття"

Прислухайтеся до наступних рекомендацій:

Уважно стежте за новинами про евакуацію, гуманітарну допомогу, зміни номерів служб порятунку тощо (лише на офіційних інформаційних каналах і каналах місцевої та держвлади).

Смартфон
Смартфон
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Підключіть послуги автоматичного повідомлення про те, що ваш пристрій на зв'язку. Людина, яка вам телефонувала, отримає повідомлення від оператора. Якщо у вас "Київстар", то йдеться про "Повідомити про мене" (*100*12*2#), якщо Vodafone – "Я на зв'язку" (*120*131#), а якщо lifecell, то послуга працює разом з автовідповідачем (**62*5100#).

Встановіть застосунки-рації, для функціонування яких не потрібна стільникова мережа та Wi-Fi. Домовтеся з сусідами про використання одного додатку, щоб зберігати зв'язок.

На радіус роботи впливає покоління Bluetooth і перешкод для сигналу (60-100 м). Йдеться про додатки Bridgefy (Android, iOS), Walkie Talkie (Android, iOS) та Two Way: Walkie Talkie (Android, iOS).

Спілкування за допомогою застосунку-рації не захищене, бо є ризик, що ворог, який потрапить на ту саму чистоту, прослухає вас. Для зменшення ризиків радимо завчасно домовлятися з близькими про час виходу на зв'язок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як користуватися телефоном в окупації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше