Роберто Де Дзербі

"Вони мої вороги": італійський тренер "Шахтаря" висловився щодо путіна та росії

Фото shakhtar.com

Фахівець бачить "себе українцем"

Тренер донецького "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився своєю думкою щодо вторгнення російського агресора на українські землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Денисов Time".

За словами 42-річного італійця, він вимушено покинув Україну, але все одно бачить себе частиною українського народу.

"Мені дуже складно говорити про це, бо я з іншої країни. Але я можу просто говорити про те, що я сам бачив. А я бачив, що була одна мирна країна та інша країна, яка на неї напала. Одна країна, де я познайомився тільки з добрими людьми та інша країна, яка атакувала цих людей. Зараз ми можемо говорити, що це більше, ніж війна. Ми дуже давно не бачили такого терору проти мирних людей. Ми давно не бачили, щоб одна країна так хотіла захопити іншу.

Я можу сказати, що зараз я теж дуже страждаю, бо багато отримав від українського народу. Я зрозумів, наскільки ви горді, наскільки добре ви ставилися до нас. Я багато чого перейняв від вас. І теж, як і ви, був змушений покинути Київ, покинути Україну та поїхати без нічого: без одягу, без авто, без свого ноутбука, де зберігається вся моя робота за останні 10 років. Тобто мене та мій штаб фактично змусили покинути країну, і винен у цьому лише кримінал. Один кримінал.

Звичайно, всім зрозуміло, що це путін та росія. Вони не залишили мені вибору – лише покинути Україну. І зрозумійте, що це теж руйнує моє життя. Я страждаю саме через те, що зробила росія. Я бачу себе українцем. Усі у моєму штабі теж відчувають себе українцями. Нам теж дуже боляче через те, що відбувається. Можна сказати, що я дивлюся на них як на ворогів. Ворогів, які хочуть забрати свободу України. Я працював в Україні, я жив в Україні, і через агресію росії я був змушений покинути Україну. Тому, це нормально, що вони мої вороги"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що футболіст "Динамо" розплакався на прес-конференції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ