Смартфон

Що робити, якщо не працює мобільний інтернет – поради

Shutterstock

Це може допомогти

У Держспецзв'язку та НКЕК поділилися рекомендаціями щодо правильних дій, якщо у людини перестав працювати мобільний інтернет. Про це повідомляє "Дивогляд".

Передусім перевірте, чи увімкнене передавання даних, що можна зробити у налаштуваннях або на панелі швидких налаштувань. Спробуйте перезавантажити пристрій.

Вгорі екрана перевірте рівень сигналу на індикаторі мобільного інтернету (2G, 3G, 4G або Н). Якщо індикатор відсутній, то це означає, що покриття відсутнє. Перейдіть в інше місце, якщо це безпечно, та перевірте наявність сигналу там.

Активуйте та за 10 секунд деактивуйте режим польоту. Перевірте на вашому рахунку кошти та чи пройшла абонплата за послуги, а також функціонування вашого оператора (якщо ні, то користуйтеся національним роумінгом).

Окрім цього, варто обмежити споживання мобільного трафіку, бо це створює надмірне навантаження на мережі мобільних операторів. Краще користуватися Wi-Fi мережею, а якщо та не працює, то тут ми писали, як вирішити цю проблему.

Читайте також:

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ