Що робити, якщо не працює Wi-Fi – Держспецзв'язку

Під час війни ворог робить усе, щоб позбавити українців зв'язку, доступу до інтернету та телебачення.

Саме тому в Держспецзв'язку разом із НКЕК поділилися новими порадами щодо правильних дій, якщо перестав працювати Wi-Fi.

Передусім перевірте, чи підключені ваші гаджети до потрібної мережі. Якщо на інших пристроях Wi-Fi працює, то перезавантажте проблемний гаджет і перевірте, чи зникла проблема.

Вимкніть і увімкніть Wi-Fi на пристрої, з якого ви хочете встановити з'єднання. Якщо проблема не вирішилася, то перезавантажте гаджет і спробуйте знову.

Якщо на індикаторі Wi-Fi відсутні поділки, то підійдіть ближче до роутера, бо ви можете бути поза зоною дії сигналу. Переконайтеся, що роутер працює і підключений кабелем до мережі. Також перевірте кабельні з'єднання.

Спробуйте перезавантажити роутер: вимкніть адаптер живлення з розетки на кілька хвилин і увімкніть знову. Також можна скористатися кнопкою живлення: одним натиском вимкніть, а другим – увімкніть. Будьте уважними та не переплутайте з кнопкою скидання налаштувань.

Wi-Fi роутер
Wi-Fi роутер
Фото: Shutterstock

Читайте також:

При підключення до мережі активуйте параметр "Підключатися автоматично". Якщо сигнал від роутера зник або став заслабким, а пристрій відключився від мережі, то у разі відсутності зазначеного параметра підключення треба робити завжди вручну.

У розділі "Параметри мережі та інтернету" скористайтеся "Засобом усунення неполадок мережі". Якщо система виявить помилки, то надасть рекомендації щодо їх вирішення.

Перевірте статус оплати інтернету в особистому кабінеті. Якщо у вас не виходить оплатити, то спробуйте зв'язатися з провайдером.

Якщо ж у будинку більше одного провайдера, то запитайте про доступ до мережі Wi-Fi ваших сусідів і запропонуйте ваш на випадок, якщо перестане працювати мережа лише одного провайдера.

Користуйтеся мобільним інтернетом у мережі вашого оператора чи в національному роумінгу, але не забувайте економити трафік.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як правильно повідомити про потребу в допомозі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше