Дитина зі смартфоном

Що робити, якщо зникла електроенергія – поради

Shutterstock

Потрібно мати певні запаси

Фахівці розповіли, як треба підготуватися на випадок зникнення електроенергії та як треба діяти у цьому випадку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Щоб підготуватися до так званого "блекауту" потрібно мати запаси води, їжі, ліків, батарейок, ліхтариків, свічок і сірників. Для збереження тепла в приміщенні потрібно заклеїти щілини у вікнах і балконних дверях, а також закрити їх ковдрами. На певний час увімкнути електроенергію можна завдяки дизельному чи бензиновому генератору, який є у вільному продажі.

Якщо у вас зник мобільний зв'язок, то спробуйте під'єднатися до мережі іншого оператора. Для цього зайдіть у "Налаштування", оберіть "Sim-картки", "Мобільні мережі" чи "Стільниковий зв'язок", оберіть опцію "Мобільна мережа", "Підключення" чи "Обрати мережу" та ввімкніть автоматичний режим. Ви маєте побачити на екрані перелік доступних мереж, одну з яких можна обрати.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що треба мати вдома, щоб захиститися від наслідків радіаційної аварії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ