Прапор Великої Британії

Українські біженці у Великій Британії масово втрачають житло

Shutterstock

Влада Великої Британії мотивує своїх громадян і надалі приймати українців

Українські біженці, які знайшли прихисток у Великій Британії, масово скаржаться на те, що втратили житло за програмою Homes for Ukraine і мусять шукати нових спонсорів, передає "Дивогляд" із посиланням на Local Government Chronicle.

Близько 700 родин біженців з України наразі проживають у тимчасових оселях, а разом із цим шукають нових спонсорів, щоб легально залишатися у Британії й надалі. Однак, складнощі полягають у тому, що дедалі більше британців відмовляються ставати спонсорами для українців, оскільки втомилися і хочуть повернутися до самостійного життя вдома.

Лише у травні до місцевої влади звернулося понад 5995 сімей з України з проханням про надання нового житла у Великій Британії. Серед цієї кількості близько 3,8 тис сімей прибули у країну за програмою Homes for Ukraine, решта – за запрошенням від родичів або переїхали в країну до початку повномасштабної війни.

"Біженцям надається велике фінансування, включаючи додаткові 150 мільйонів фунтів для підтримки переїзду українців у власні будинки, а також 750 мільйонів фунтів на придбання житла", – пояснюють чиновники з Департаменту в справах громад та місцевого самоврядування.

Влада Великої Британії мотивує своїх громадян і надалі приймати українських біженців. Для цього спонсорам збільшили виплати до 500 фунтів на місяць.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Ірландії українських біженців заселять у кінний центр, який минулого року підпалили.

Дивіться також відео 5 каналу: Одессит аргументами депутинизировал zиганутую. ОДЕССКАЯ ХУНТА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ