Робота для українців у Великій Британії – що потрібно знати і де шукати

Сьогодні українці розкидані по всьому світу. Зокрема, біженців з України прихистили у Великій Британії, де вони продовжують залишатися, поки у нашій державі триває війна

У зв'язку з цим "Дивогляд" із посиланням на TransferGo Ukraine розповідає, де вимушені мігранти можуть знайти роботу в Сполученому Королівстві.

 
Щоб не натрапити на неприємності та не зустрітися з недобросовісними роботодавцями або шахраями варто володіти базовою інформацією про пошук роботи у Великій Британії.
 
Перш за все необхідно врахувати, що українці, які отримали прихисток у Великій Британії за програмою для біженців, автоматично отримують дозвіл на працевлаштування.

Біженці повинні створити 9-значний алфавітно-цифровий код Share Codе, який надає уряд країни. Цей код підтверджує право українця на роботу у Великій Британії.

Мінімальний рівень заробітної плати для українців у Сполученому Королівстві становить 9,5 фунтів за годину роботи. Усі гроші надходять на особистий банківський рахунок українця.

Щодо податків, то ними займається роботодавець. Ця процедура має назву Pay As You Earn. Також, якщо громадянин України працює за контрактом, то роботодавець також повинен вписати вас у приватну пенсійну програму.

Де шукати роботу у Великій Британії?

Найчастіше вільні вакансії розміщують на спеціальних сайтах для пошуку роботи:

Українці також можуть скористатися послугами агенцій, які допомагають з пошуком роботи:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що мають знати українці у Великій Британії.

Дивіться також відео 5 каналу: російсько-українська війна в комп'ютерних іграх і допомога ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше