Українці, біженці, переселенці

Понад 1 млн українських біженців повернулися додому з-за кордону

Shutterstock

Також додому повернулися 4,7 млн осіб, які весь цей час перебували в межах країни

З початку повномасштабного вторгнення багато наших громадян виїхали в інші країни у пошуку прихистку. Водночас за півтора року війни з-за кордону повернулися понад 1 млн біженців, передає "Дивогляд".

За словами заступниці гендиректора Міжнародної організації з міграції (МОМ) Угочі Деніелс з лютого 2022 року додому повернулися 4,7 млн осіб, які весь цей час перебували в межах країни. А з-за кордону назад в Україну приїхали вже понад 1 млн наших громадян.

Угочі Деніелс також заявила, що протягом наступних 10 років українському уряду потрібно повернути назад до країни понад 4,5 млн осіб. У МОМ також відмітили, що у процесі відбудови України може допомогти українська діаспора та мігранти з інших країн. 

"Залучення діаспори буде дуже важливим, тому чекати закінчення війни не потрібно. Людей треба залучати вже зараз, зокрема у проєкти гуманітарного реагування", – каже заступниця гендиректора МОМ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, у яких країнах ЄС українці можуть повторно отримати статус тимчасового прихистку.

Дивіться також відео 5 каналу: "БІЛІ КВИТКИ" - ВСЕ? ВЛК розширили перелік хвороб, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ МОБІЛАЗЦІЮ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ