Папа Римський Франциск

Польське видання на обкладинці потролило Папу Римського після його слів про "велич" росії

Shutterstock

Понтифіка зобразили у звичному для нього "папамобілі"

У польському суспільно-політичному тижневику Wprost потролили Папу Римського Франциска, помістивши оригінальне фото на свою нову обкладинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт видання.

Понтифіка зобразили в "папамобілі" (спеціально розроблений транспорт для його публічних поїздок), який стоїть на шасі російського танка. На ньому він їде по постраждалому від обстрілів місті, а на самому танку зображена літера "Z" – символ російської агресії та вторгнення в Україну.

Обкладинка
Обкладинка
Фото: wprost

Таким чином видання слідом за УКЦГ і МЗС відреагувало на слова Папи про "велич" росії. Зазначимо, що у кінці серпня Папа Франциск у зверненні до учасників всеросійської зустрічі католицької молоді назвав її "спадкоємцями "великої" країни".

"Ви спадкоємці великої росії: великої росії святих, правителів, великої росії Петра I, Катерини II, тієї імперії – великої, освіченої, великої культури і великої людяності. Ніколи не відмовляйтеся від цієї спадщини, ви спадкоємці великої матінки – росії, йдіть вперед з цим", – сказав він.

Раніше ми писали, що посланець Папи Римського заперечив нейтральність понтифіка щодо миру в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: Парад коргі на честь королеви Єлизавети ІІ у Лондоні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ