Стіл у ресторані

Відвідувачка ресторану замовила на €200, але потім здивувала присутніх своїм рішенням – відео

Shutterstock

"Вона була дуже щаслива і схвильована тим, що змогла виконати це бажання"

На Сардинії жінка зі своїм чоловіком відвідала розкішний ресторан морепродуктів, у якому здивувала всіх своїм вчинком. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Туристка зі Швейцарії замовила у закладі лобстера по-каталонськи з лінгвіні. Співвласник ресторану Антоніо Фасоліно дістав омара з акваріума та зважив його, повідомивши клієнтам вагу страви та вартість – близько 2 кг і €200.

Потім лобстера поклали у прозоре відро та поставили поряд зі столом пари. У цей момент жінка спитала у працівників закладу, чи може живий ракоподібний поранитися, якщо його випустять з висоти.

Їй сказали, що ні, після чого туристка несподівано випустила тварину через металеві бильця. Омар сплив після того, як торкнувся води. Цей вчинок шокував всіх присутніх.

"Спочатку я подумав, що вона жартує. Тоді я зрозумів, що дама налаштована серйозно і хоче зробити добру справу. Бачачи її радість і хвилювання, я теж був зворушений. Вона була дуже щаслива і схвильована тим, що змогла виконати це бажання, і ми були з нею щасливі", – поділився Фасоліно.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи з Італії втекли з ресторану в Албанії, не заплативши, на що відреагувала прем'єр-міністр Мелоні.

Дивіться також відео 5 каналу: Врятовані книги з-під Бахмуту! З вивезених примірників створила соціальну бібліотеку в Черкасах!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ