Happy end через 12 років: чоловік і жінка збили на авто хлопчика, який виявився їхнім безвісти зниклим сином

У 2017 році у Китаї пара потрапила у ДТП, збивши хлопчика. Виявилося, що це їхній син, який безвісти зник 12 років тому

Хлопчик 2002 року народження спочатку багато жив із бабусею, бо його батьки займалися бізнесом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Thaiger.

Згодом відкрита родиною перукарня вже не займала стільки часу, а тому чоловік і жінка почали більше час приділяти синові. Однак коли йому було 3 роки, він на прохання батьків пішов гратися з друзями на вулицю, під час чого зник.

Шоковане подружжя шукало сина, але марно. Через 12 років чоловік і жінка їхали в автомобілі, під час чого матір загубленої дитини почала плакати, коли побачила інші щасливі родини.

"Нашому синові зараз було б 15 років. Цікаво, який він зараз", – сказала мешканка Китаю.

Збіг обставин, в який неможливо повірити

Під час цього вони несподівано збили підлітка-жебрака, який отримав незначні подряпини. Втім, подружжя вирішило відвезти постраждалого до лікарні, а коли вже були там, то чоловік таємно взяв пасмо волосся хлопчика та відправив його на ДНК-тест.

Підліток
Підліток
Фото: Sanook

Він тримав це від дружини у таємниці. Згодом аналіз показав, що між чоловіком і хлопчиком була спорідненість. Щасливий батько повідомив цю звістку своїй коханій.

У той день пара нагодувала хлопчика, який з'їв кілька тарілок рису, відвезла додому, дала йому одяг і підстригла.

15-річний не міг пригадати, що з ним сталося 12 років. Увесь цей час він вважав себе законною дитиною іншої сім'ї, але згодом він став жертвою знущань і почав жити з іншим чоловіком, який називав себе його біологічним батьком. Невідомий змушував його працювати, а всі отримані підлітком гроші привласнював.

Також він знущався з нього фізично, а тому дитина втекла. Через це хлопець жебракував та вживав викинуту їжу. На щастя, тепер він знову зі своєю родиною. Правоохоронці вже заарештували чоловіка, який експлуатував хлопчика, а також у суді винесли вирок торговцю людьми.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка прийшла на весілля сина і дізналася, що наречена – це її втрачена донька.

Дивіться також відео 5 каналу: У ПОВНОЛІТТЯ – БЕЗ ПРАВ! ЗДАЙ ПАСПОРТ ПЕРЕД ПРИЗОВОМ! || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше