Дитина

7-річний хлопчик хоробро врятував свого маленького брата від викрадення – як це сталося (фото)

Pixabay

Злочинець відмовився від свого зізнання у скоєнні злочину, але його це не врятувало

У Великій Британії 7-річний хлопчик врятував свого 3-річного брата від дорослого чоловіка, який намагався вкрасти дитину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося 23 липня 2022 року у магазині Aldi в англійському місті Хейвуд. 60-річний чоловік литовського походження Сергіюс Паскявічюс спершу спробував побалакати з 3-річним хлопчиком у магазині, а згодом взяв його на руки та спробував покинути магазин.

Втім, це помітив 7-річний брат жертви, який схопив свого родича за ногу. Завдяки цьому матір дітей встигла до них підбігти та забрати хлопчиків.

За словами жінки, вона лише на кілька секунд відвернулася, але цим відрізком часу ледь не встиг скористатися Паскявічюс. Ця ситуація призвела до психологічної травми та посттравматичного стресового розладу в її старшого сина.

Сергіюс Паскявічюс
Сергіюс Паскявічюс
Фото: Greater Manchester Police

Зокрема, маленький герой тепер боїться звичайних справ, зокрема відвідування парку, магазину чи цирку, а також бути наодинці. Під час суду хлопчик припустив, що злочинцю "хотілося трохи пестощів або обіймів".

Сам Сергіюс після арешту визнав себе винним у викраденні дитини, однак згодом вирішив відмовитися від свого зізнання. Тим не менш суддя Тіна Ландейл дійшла висновку, що якби не старший брат жертви злочинця, тоді б він викрав дитину. У підсумку Паскявічюса засудили за спробу викрадення до 3 років 2 місяців перебування у в'язниці.

Цей випадок, коли дитина продемонструвала неймовірний героїзм, не є поодиноким. Наприклад, раніше "Дивогляд" розповідав про 7-річного хлопчика, який годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #Дайджест ГАНЬБИ мОСКОВИТІВ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ