Ілон Маск

У дитинстві Ілон Маск завдяки гіпнозу переконав свою сестру в тому, що вона собака

Instagram / elonmusk

У молодшому віці він стикався з нестачею соціального життя

Бізнесмен Ілон Маск у дитинстві навчився гіпнозу та протестував навички на своїй молодшій сестрі на ім'я Тоска. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Так, згідно з біографією бізнесмена, яку написав Волтер Айзексон, одного разу Ілон переконав свою сестру в тому, що вона собака. Також він змусив її їсти сирий бекон.

Окрім цього, письменник пише, що мільярдер у молодшому віці любив читати книги, працювати на комп'ютері та проводити наукові експерименти. Це, зокрема, було пов'язано з нестачею соціального життя у його дитинстві.

Цікаво, що коли його родина жила у Торонто, то сестра Тоска часто ходила гуляти та була більш активною у соціальному плані, ніж брат. Через це Маску доводилося відвідувати вечірки слідом за своєю сестрою, але коли компанія йшла до клубу і на вечірку, то Ілон завжди брав із собою книгу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск на росії напився горілки та знепритомнів.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ