Гральні карти

Підліток встановив рекорд, створивши величезні будівлі за допомогою гральних карт – відео

Amanda Jones / Unsplash

Одного разу карткові будиночки розвалилися

15-річний підліток з Індії за 41 день побудував з гральних карт копії чотирьох будівель зі свого рідного міста Калькутти. Завдяки цьому він потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Готовий проєкт Арнава Даги має 12 м у довжину, 3,3 м і 10 см у висоту, а також 4,8 м і 20 см у ширину. Це дозволило йому побити світовий рекорд найбільшої конструкції гральних карт – минулий був встановлений Байраном Бергом, який збудував копії трьох готелів Макао.

За словами Даги, він використав близько 143 000 карток, щоб побудувати копії Будинку письменників, Мінар Шахіда, стадіону Солт-Лейк і собору Святого Павла. Цікаво, що одного разу 41-денний процес сповільнився, бо карткові будиночки розвалилися.

"Мене засмучувало те, що стільки годин і днів роботи було знищено, і мені довелося робити все заново, але для мене дороги назад не було", – поділився він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що каскадер вразив трюком на вантажному автомобілі та встановив рекорд.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ