Трой Конлі-Магнуссон

Силач з Австралії голіруч розкрутив колесо огляду вагою 45 тонн – вражаючі фото й відео

Guinness World Records

"Це, безумовно, одне з найважчих фізичних і психічних випробувань"

Австралійський силач Трой Конлі-Магнуссон знову потрапив до Книги рекордів Гіннеса – цього разу він голіруч розкрутив колесо огляду за 16 хв 55 сек. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу премії.

39-річний ентузіаст зробив це у сіднейському Луна-парку. У такий спосіб він хотів зібрати кошти для благодійної організації Little Wings, яка допомагає важкохворим дітям та їхнім родинам. Трой присвятив свою спробу пам'яті 11-річного Зака, який помер минулого року.

"Він був найсильнішим 11-річним підлітком, якого я коли-небудь зустрічав, і моїм абсолютним героєм", – розповів Конлі-Магнуссон.

Книга рекордів вимагала, щоб колесо огляду мало щонайменше 24 кабіни, кожна вагою як мінімум 700 кг. Загальна вага конструкції повинна була становити не менше 45 тонн.

Атракціон у парку розваг встановили в режим "вільного ходу", тобто гідравліку та гальма повністю відключили.

"Це, безумовно, одне з найважчих фізичних і психічних випробувань, у яких я коли-небудь брав участь", – сказав Конлі-Магнуссон.

Конлі-Магнуссон завершив подвиг за 16 хв і 55 сек, перевищивши межу в 30 хв, встановлену Книгою рекордів Гіннеса.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що найсильніший чоловік світу поділився лайфхаком щодо того, як йому вдається підіймати каміння Атласу.

Дивіться також відео 5 каналу: СБУ викрила блогерів, які "засвітили" ППО у Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ