Трюк

Каскадер вразив трюком на вантажному автомобілі та встановив рекорд – відео

YouTube / Guinness World Records

Перші дві спроби були невдалими

Каскадеру Марко Джіоні вдалося встановити рекорд з водіння вантажного авто на бічних колесах, яке він здійснював у дуже вузькому зазорі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

43-річний італієць майстерно маневрував кабіною вантажівки через отвір шириною 380 см, паралельно утримуючи бічні колеса на відстані 10 м.

Для встановлення рекорду транспортний засіб мав здійснити чистий прохід через проїзд, не торкнувшись бічних огорож, а потім, проїхавши щонайменше 10 метрів, водій мав довести його до контрольованої зупинки, не перекинувшись.

Для встановлення автомобіля у положення бокового руху Джіоні довелося підняти праві колеса вгору по рампі. А ліві колеса він утримував на асфальті. 

Перша офіційна спроба провалилася, бо італієць намагався контролювати вантажівку, але надто сильно відхилився вліво та перелетів через бічні бар'єри. Судячи з усього, під час другої спроби він надто сильно хотів компенсувати цю помилку, бо відхилився праворуч і вдарився об інший бік бар'єрів.

Третя та остання спроба стала успішною.

"У мене все ще прилив адреналіну, і моя рука слабшає. Тепер адреналін падає, і я міг би лежати просто тут", – поділився він.

Коли Марко отримав сертифікат Книги рекордів Гіннеса, до нього на сцену вийшов син, який теж хоче бути рекордсменом і каскадером.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 104-річна жінка стала найстаршою парашутисткою у світі.

Дивіться також відео 5 каналу: Харчування, що РЯТУЄ ЖИТТЯ. Родина з Харкова виробляє продукти для людей із рідкісним діагнозом

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ