Жінка та інструктор

"Вік – це лише цифра": 104-річна жінка стала найстаршою парашутисткою у світі – фото й відео

Brian Cassella / Chicago Tribune

Вона натякнула на ще один стрибок

У США 104-річна жінка була неофіційно визнана найстарішою людиною, яка здійснила стрибок із парашутом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Chicago Tribune.

Мешканка США Дороті Гоффнер вирішила вперше стрибнути з парашутом у 100-річному віці, але після цього захотіла, щоб її наступний стрибок мав більше значення. Вона вирішила, що має встановити світовий рекорд, у чому їй допоміг інструктор Дерек Бакстер в Оттаві (штат Іллінойс).

Коли пенсіонерка та її напарник приземлилися, Дороті помахала місцевим жителям і журналістам, які стали свідками цієї події.

"Опинитися на землі чудово. Але там, нагорі, теж було чудово. Краще й бути не могло, якби ми самі про це подумали. Вік – це всього лише цифра", – поділилася американка.

Також 104-річна натякнула, що згодом може здійснити третій стрибок і екскурсію на повітряній кулі.

Слід зазначити, що у травні минулого року 103-річна Ліннея Інгегерд Ларссон зі Швеції офіційно встановила рекорд, стрибнувши з парашутом. Наразі у компанії Skydive Chicago працюють, щоб Книга рекордів Гіннеса визнала стрибок Гоффнер рекордним.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як стрибнути без парашута із 7-кілометрової висоти та залишитися живим.

Дивіться також відео 5 каналу: ІСТОРИЧНА ЗНАХІДКА! На дні Дніпра знайшли ТРЬОХСОТРІЧНИЙ ЯКІР, який використовували запорізькі козаки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ