Прибирання

Жінка 20 років не прибирала у будинку – вражаючі фото до/після

Shutterstock

"Людина не усвідомлювала, у чому живе"

Засновники клінінгової компанії Джеймс Кілберн та Кімберлі Треветт навели лад у будинку жінки, яка не влаштовувала прибирання 20 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Приміщення виявилося настільки брудним, що унітазом і раковиною неможливо було користуватися. Також вапняний наліт покривав кухню та ванну кімнату.

"Нам надіслали серію відео та фотографій, але ми все одно хотіли побачити це на власні очі. Це безперечно була одна з найбільших робіт, за які ми взялися. Там хтось жив, ним просто нехтували, і в якийсь момент він був накопичувачем, тому я думаю, що людина не усвідомлювала, у чому живе", – поділився 26-річний Джеймс.

Їх викликали в будинок, щоб до початку ремонту там позбулися будь-яких потенційно шкідливих речовин. Будівельники сказали, що не зайдуть до будинку, поки там не буде прибрано.

За словами пари, найдовше вони працювали на кухні та у ванній – 80% часу. Втім, вже за 8 годин у будинку стало значно чистіше.

"Нам просто подобається бачити хороші результати, нам подобається працювати та встановлювати гарні стосунки з нашими клієнтами", – поділилися засновники клінінгової компанії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як під час ремонту в будинку виявили секретну кімнату.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ