Ключі

Жінка вимагає $100 тис за виселення з житла, за оренду якого вона не платила 500 днів

Shutterstock

Спершу вона орендувала житло вартістю $105 за ніч

Жінка понад 500 днів мешкала в орендованій на Airbnb квартирі, не оплачуючи цю послугу. Тепер вона вимагає $100 тис за свій від'їзд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Власник квартири стверджує, що жінка почала там мешкати у вересні 2021 року. Вона орендувала житло на 6-місячний термін за вартістю $105 за ніч, що, враховуючи комісію, склало $20 793 за 187 ночей.

Перебування жінки в Airbnb закінчувалося 19 березня. Орендодавець запропонував їй відстрочити термін на місяць, щоб вона могла знайти інше житло. У підсумку це обернулося проти нього, бо після цього сервіс Airbnb не міг бути учасником цієї суперечки.

Після настання нового терміну виселення жінка залишилася на місці та написала в електронному листі, що не може виїхати 12 квітня, бо не має плану переїзду та фінансування. З того часу вона жодного разу не оплачувала орендну плату те мешкає у квартирі вже понад 540 днів.

Власник нерухомості хотів надіслати кілька повідомлень про виселення, але відкликав їх, бо квартира не відповідала міським правилам будівельної безпеки. У той час жінка відмовлялася впускати господаря оселі всередину, щоб її можна було оновити відповідно до будівельних норм.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Норвегії українка випадково орендувала квартиру у фаната росії.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ