Квартира

У Норвегії українка випадково орендувала квартиру у фаната росії – фото

obozrevatel.com

"Яке ж було моє здивування, коли я розстелила ліжко"

Українка на ім'я Ірена відвідала з робочим візитом Осло (Норвегія), де випадково орендувала квартиру з "проросійським інтер'єром". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Obozrevatel.

Жінка приїхала в норвезьку столицю разом з двома своїми дітьми. Коли вона вивчала фотографії житла в Інтернеті, то не помітила нічого підозрілого, а тому вирішила його зняти.

"Заселилася пізно ввечері, і яке ж було моє здивування, коли я розстелила ліжко, а там постіль з матрьошками! Вранці, заваривши каву та відкривши штори у вітальні, я побачила...Леніна, який дивився на мене з підвіконня у своїй бронзовій скульптурі", – поділилася вона.

Квартира
Квартира
Фото: obozrevatel.com

Шокована орендарка спробувала зв'язатися з власником дивної квартири, який, судячи з усього, фанатіє від росії. Однак він її зухвало ігнорував.

"Напевно, вважав моє питання не коректним чи що. Але здавати житло з традиційними атрибутами росії вважаю не лише неправильним, і не тому, що я українка, а тому, що пропагувати культуру агресора, який 1,5 роки веде війну в центрі Європи, є неприпустимим", – додала Ірена.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Норвегії лідер парламентської партії пішов у відставку після дивної крадіжки.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦІНИ РОСТУТЬ, УКРАЇНЦІ ТІШУТЬСЯ. В мОРДОРІ ЛОВЛЯТЬ НАСЛІДКИ САНКЦІЙ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ