Норвегія

У Норвегії лідер парламентської партії пішов у відставку після дивної крадіжки

Shutterstock

"Я зробив велику помилку"

У Норвегії лідер парламентської партії Rødt Бернар Мокснес вирішив покинути свою посаду через скандал з крадіжкою ним сонцезахисних окулярів Hugo Boss в аеропорту Осло. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Haugesunds Avis.

16 червня Мокснес вирушив у приватну поїздку. Коли він був в аеропорту, то вкрав у місцевому магазині елітні сонцезахисні окуляри. За словами чоловіка, він просто забув, що взяв окуляри з собою, але у поліції вважають, що відбулася навмисна крадіжка.

Згодом інформація про цей скандал з'явилася у ЗМІ. Лідер Rødt назвав свій вчинок ганебним і перепросив, а також кілька разів змінював пояснення щодо того, що сталося насправді.

Через кілька днів після того, як стало відомо, що Мокснеса спіймали на крадіжці, він пішов на лікарняний. Однак згодом він вирішив піти у відставку, але додав, що залишиться членом партії та депутатом парламенту.

"Я взяв ці сонцезахисні окуляри в магазині. Я зробив велику помилку. Я дуже шкодую про це, і я хочу перепросити за це. Я також хочу зробити все, що в моїх силах, щоб члени та представники профспілок по всій країні могли говорити про політику", – заявив він.

Слід зазначити, що Rødt (Червона партія) є комуністичною політичною партією, заснованою у 2007 році внаслідок злиття Червоного виборчого альянсу та Робочої комуністичної партії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ґрета Тунберг ледь не опинилася у в'язниці.

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ