Ґрета Тунберг

Ґрета Тунберг ледь не опинилася у в'язниці: що сталося

Офіс президента

"Я заперечую злочин"

У Швеції екоактивістка Ґрета Тунберг була засуджена до сплати штрафу за непокору поліції на акції протесту, яка відбулася у червні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rawstory.

20-річна дівчина разом з молодими протестувальниками блокувала нафтові танкери в порту Мальме. Загалом група Ta Tillbaka Framtiden або Reclaim the Future блокувала порт в червні майже протягом тижня.

Під час цього демонстранти піднялися на нафтові танкери. Поліцейські стверджують, що Ґрета відмовилася залишити місце події, коли її попросили.

"Це правильно, що я була в тому місці того дня, я отримала наказ, який я не виконала, але я заперечую злочин", – сказала Тунберг у суді та додала, що вчинила за потребою, викликаною "кліматичною кризою".

За непокору поліції законодавством Швеції передбачене позбавлення волі, але Ґреті присудили штраф у розмірі 1500 крон (5323 грн) і 1000 крон (3548 грн) до Шведського фонду допомоги жертвам злочинів.

Раніше ми розповідали, як у кінці червня Ґрета Тунберг приїхала в Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ