Музика, ноти

Просто набридла: у Швеції збирають гроші, щоб заборонити пісню Last Christmas

Shutterstock

Треба "лише" $15-25 млн

У Швеції парі набридла культова пісня Last Christmas британського дуету Wham!, а тому вони мають намір заборонити її використання в ефірі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NPR.

Ініціатива належить Томасу і Ханні Маццетті. Жінка ненавидить цю пісню з юного віку, коли вона працювала у кафе, де менеджер постійно вмикав популярну композицію на новорічні свята. Минулого року вона та її чоловік потоваришували з людьми, яким теж не подобається ця пісня.

У підсумку вони вирішили організувати збір коштів, щоб викупити пісню Last Christmas і заборонити її виконання та трансляцію у громадських місцях, радіо та ТБ. Наразі їм вдалося зібрати $62 тис – загалом треба близько $15-25 млн, щоб викупити її у лейблу Warner Chappell Music UK.

Ми зі свого боку пропонуємо згадати про пісню та насолодитися цим хітом. Томас і Ханна, сподіваємося, ви не читаєте цей матеріал.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка за $480 за годину вчить людей не боятися розмовляти по телефону.

Дивіться також відео 5 каналу: "ДО ВЄЧЄРА УМРЬОТЄ ВСЄ": не "УПЦ мп", а рпц в Україні та що буде з Лаврою - всі деталі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ