ЗСУ

Суд Мурманська зобов'язав росіянина виплачувати гроші ЗСУ

5 канал

Аргументи про "спонсорування терористів" не спрацювали

Обласний суд Мурманська, що на росії, зобов'язав місцевого жителя виплачувати гроші військовій частині ЗСУ у Вінниці. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Ще у 1990-х роках уродженець Мурманська служив у Західній Україні. Тоді його звинуватили у недбалості, в результаті якої у військовій частині розікрали нафтопродукти.

У 2002 році військова частина Вінниці звернулася до Мурманського суду з вимогою зобов'язати чоловіка виплатити українській армії 674 242 руб. З того моменту суд щомісяця списував грощі з банківського рахунку росіянина і надсилав їх українцям.

У 2019-му гроші перестали надходити в Україну і тоді мурманець звернувся до суду з проханням закрити виконавче провадження. Однак, у відповідь почув відмову.

Після 24 лютого 2022 року росіянин знову звернувся до суду зі своїм адвокатом і попросив повернути йому 175 тис руб, які він надіслав до Вінниці. Це прохання він аргументував тим, що його фінансові перерахування є "спонсоруванням терористів" і посилався на закони про боротьбу з тероризмом та екстремізмом. Але і у цей раз отримав відмову.

Гроші жителя Мурманська досі списують з його банківського рахунку і надсилають ЗСУ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії полковник взяв хабар пральною машиною.

Дивіться також відео 5 каналу: Без світла та води: як Одеса оговтується після ракетної атаки московитів / включення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ