Міла Куніс

Міла Куніс назвала борщ "російським супом" і не розуміє, хто вона: українка чи росіянка

Harper's BAZAAR / YouTube

"Ми живемо в час, коли я більше не знаю, як себе називати"

Зірка Голлівуду Міла Куніс потрапила в скандал, бо переплутала українців з росіянами, а також назвала борщ і вареники російськими стравами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Harper's BAZAAR.

У рамках інтерв'ю акторка розповідала про своє харчування. Зокрема, вона перераховувала страви, приготовлені її мамою, серед яких згадала про борщ і вареники.

"російська їжа – це завжди багато страв. Можна почати з пельменів чи вареників. Можна говорити про борщ – російський суп із буряком. Але якщо ви не любите буряк, не їжте його. росіяни люблять копчену рибу, смажену рибу чи просто рибу. росіяни, ой українці... Ми живемо в час, коли я більше не знаю, як себе називати", – поділилася Куніс.

Зазначимо, що акторка народилася у Чернівцях у 1983 році, а у 1991 році разом із родиною емігрувала у Лос-Анджелес. Після початку повномасштабного російського вторгнення Міла Куніс і її чоловік, Ештон Катчер, стали активно підтримувати Україну.

Зокрема, у березні вони зібрали $35 млн для допомоги українським біженцям. Також нещодавно Куніс, ледь стримуючи сльози, розповіла, як її 8-річна донька відреагувала на своє українське походження.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що борщ внесли до списку спадщини ЮНЕСКО та офіційно визнали українською стравою.

Дивіться також відео 5 каналу: Проклятий КЕРЧЕНСЬКИЙ МІСТ. Постійні втечі московитів з СЕВАСТОПОЛЯ | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ