Борщ

Офіційно український: борщ внесли до списку спадщини ЮНЕСКО

Shutterstock

"Битва за борщ була розпочата ще до війни"

Український борщ внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, яка потребує негайної охорони. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

У п'ятницю, 1 липня, на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням МКІП було внесено елемент "Культура приготування українського борщу" до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

"Битва за борщ була розпочата ще до війни. І скільки би Маша Захарова не розповідала, що "книги з кулінарії заборонялися, а рецепт страви тримали в таємниці та забороняли готувати" і взагалі наш борщ – це "прояв екстремізму та нацизму", цей "прояв екстремізму" тепер офіційно український, і офіційно під охороною ЮНЕСКО. Але ми із задоволенням будемо ділитися борщем і його рецептами зі всіма цивілізованими країнами. Та й з нецивілізованими теж, щоб у них було хоч щось світле, смачне та українське. Але пам'ятайте та будьте певні – як у війні за борщ, так і в цій війні ми переможемо", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 5 неперевершених холодних літніх супів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ