Апарат штучної вентиляції легень

У Німеччині пацієнтка лікарні двічі відключала свою сусідку від апарату ШВЛ, бо їй заважав шум

24tv.ua

Жінку звинувачують у спробі ненавмисного вбивства

У Німеччині пацієнтка двічі вимикала апарат штучної вентиляції легенів сусідки по палаті, бо її дратував зайвий шум, передає "Дивогляд" із посиланням на AP.

Інцидент відбувся у місті Мангеймі. 72-річну пацієнтку затримали після звинувачень у відключенні своєї 79-річної сусідки від апарату ШВЛ. У відповідь на це затримана виправдовувалася тим, що її дратував шум вентиляції.

Повідомляється, що після першого випадку лікарі попередли пацієнтку, що життя її сусідки по палаті залежить від підключення до апарату ШВЛ. Та сказала, що все зрозуміла, але після другого такого самого випадку медики зателефонували у поліцію.

Правоохоронці звинувачують жінку у спробі ненавмисного вбивства і доправили її в слідчий ізолятор. Після другого відключення від вентиляції пацієнтка потрапила до реанімації і потребує інтенсивної терапії. Щоправда, жодної загрози для її життя немає.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Львівщині через укус змії госпіталізували жінку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ