Привид

Моторошне видовище: охоронець впустив у лікарню "привида" – відео

Shutterstock

Такого ви ще точно не бачили

В Аргентині нічний охоронець стверджує, що впустив у лікарню жінку та провів її у палату, але камери відеоспостереження не зафіксували нікого, окрім чоловіка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Це сталося у місті Буенос-Айрес. Автоматичні двері лікарні відчинилися о третій годині ночі. За словами охоронця, він побачив високу жінку, яка зайшла в будівлю. Він спитав її ім'я та записав його в реєстраційну книгу.

Чоловік запропонував відвідувачці інвалідне крісло, бо у неї був хворобливий і слабкий вигляд, але вона відмовилася. Охоронець стверджує, що, зі слів жінки, вона прийшла забрати особисті речі пацієнтки в палаті 915, яка померла напередодні.

Працівник закладу довгий час очікував, коли відвідувачка повернеться, але цього так і не сталося. Потім він спитав у інших працівників, чи бачили вони жінку, але ті заперечили це.

Після цього співробітники переглянули записи з камер спостереження та помітили, що охоронець зустрів невидиму людину. Вони перевірили записане ім'я та встановили, що воно належало пацієнтці, яка нещодавно тут померла.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про 10 випадків, коли на фото потрапив "привид" і ніхто не зміг цього пояснити.

Дивіться також відео 5 каналу: Зброя, ДРГ, засмучений Павло "Мерседес": чому СБУ прийшла до Києво-Печерської лаври

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ