Цивілізація Мая

У Мексиці туристка станцювала на піраміді майя – обурений натовп вимагав принести її в жертву (відео)

Shutterstock

Жінку можуть серйозно покарати

Піраміду майя в Чичен-Іці в Мексиці відвідала туристка і це закінчилося скандалом та депортацією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Жінка піднялася по сходах піраміди Кастільо-де-Кукулькан – одного з нових Семи чудес світу, яке розташоване в археологічній зоні Чичен-Іца на південному сході Мексики. Підійматися на піраміди туристам заборонено, але туристка це проігнорувала та додатково вирішила станцювати.

Цей перформанс розлютив мексиканських та іноземних гостей. Коли охорона виводила туристку зі стародавньої пам'ятки, в натовпі кричали "у в'язницю", "запріть її" і "принесіть її в жертву!". Деякі люди навіть облили її водою з пляшок.

Вірогідно, що до жінки застосує покарання місцева влада. Федеральний закон Мексики про археологічні, художні та історичні пам'ятки та зони встановлює покарання та санкції щодо тих, хто пошкоджує або експлуатує археологічні пам'ятники. Той, хто піднявся на піраміди без дозволу, може сплатити штраф від $2,5 до $5 тисяч, залежно від оцінки збитків, завданих будові.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у столичній електричці покарали фанатку путіна, яка називала ЗСУ "вбивцями".

Дивіться також відео 5 каналу: Зброя, ДРГ, засмучений Павло "Мерседес": чому СБУ прийшла до Києво-Печерської лаври

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ