Єлизавета II

У Єлизавети ІІ загострилися проблеми зі здоров'ям – королева перебуває під наглядом лікарів

Shutterstock

Принци Чарльз і Вільям терміново виїхали до Її Величності

У королеви Великої Британії загострилися проблеми зі здоров'ям. Про це повідомив Букінгемський палац, передає "Дивогляд".

Лікарі стурбовані станом здоров'я 96-річної монархині, яка перебуває під постійним наглядом медичних працівників у Балморалі (Шотландія).

Повідомлення про погіршення стану здоров'я Її Величності надійшло після того, як королева не взяла участь у Таємній раді за порадами лікарів.

Водночас із цим у заяві Букінгемського палацу повідомили, що королева почувається комфортно і ще певний час залишатиметься у замку Балморал. Там вона провела ціле літо.

Син королеви принц Чарльз, разом зі своїм старшим сином Вільямом, терміново виїхав до Шотландії, щоб відвідати Її Величність.

Новину про погіршення здоров'я Єлизавети ІІ прокоментувала новообрана Пані прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс:

"Країна серйозно стурбована новинами із Букінгемського палацу. Мої думки – і думки людей по всьому Сполученому Королівству – зараз з Її Величністю Королевою та її родиною", – написала Трасс у Twitter.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, який секретний план розробили у Британії на випадок смерті королеви Єлизавети ІІ.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ