Лист королеві Єлизаветі

"Я Вас дуже прошу": 10-річна українка, батько якої загинув в АТО, написала листа Єлизаветі II – фото

kr-rada.gov.ua

Дівчинка вже 7 років живе без татка

Олександра Матвієнко, дочка загиблого в АТО прикордонника, вирішила написати листа королеві Великої Британії Єлизаветі II. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Кропивницьку міську раду.

У 2015 році Олександра отримала орден "За мужність" за свого батька, прикордонника Андрія Матвієнка. Він отримав смертельне поранення під Савур-Могилою, рятуючи з-під обстрілу поранених товаришів.

На тлі останніх подій українка вирішила звернутися до королеви Великої Британії:

"Ваша Величносте! Я, Саша Матвієнко, з українського міста Кропивницького. Мені 10 років, 7 з яких я живу без тата. Він був військовим, його вбили на війні на Донбасі. Мені дуже сумно, що ми тепер тільки вдвох із мамою. Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна – це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки і своїх солдатів від нашої землі. Я бачила на фото, що у вас маленькі правнуки. Вони щасливі, бо мають тата і маму. Я бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані – Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей"

Написати листа дитині допомогла її матір Ірина, а текст переклала репетиторка з англійської мови.

"Ми з донькою подумали, а чим ми можемо допомогти? Наш тато зробив все, що від нього залежало, його з нами немає, але це не означає, що ми маємо сидіти склавши руки у такий важкий для України час. Можливо, ця поважна пані, прочитавши наше послання, перейметься нашим болем й долею України і зробить бодай спробу вплинути на нашого північного сусіда і стримати його агресію", – розповіла Ірина Матвієнко.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що робити, якщо в Україні зникне мобільний зв'язок та інтернет.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ